Copyright © 2020 STUDIO F8

Studio F8 fotografia produktowa i reklamowa, Gliwice, zdjecia produktowe na białym tle, packshot, zdjęcia kulinarne, zdjęcia aranżowane reklamowe.
Nazywam się Agata Hebda.
Jestem pasjonatką designu i wzornictwa przemysłowego. Wierzę, że z każdego przedmiotu można wydobyć jego niepowtarzalny charakter. Ta świadomość w naturalny sposób skierowała moją uwagę na fotografię produktową. I to właśnie w tej dziedzinie sztuki staram się doskonalić na codzień. Jestem osobą kreatywną i ambitną. Prywatnie Mama, żona, weganka, miłośniczka zwierząt.

Jak pracuję
Dysponuję profesjonalnie wyposażonym studiem opartym na lampach studyjnych i modyfikatorach światła szwajcarskiej firmy Elinchrom, aparatach i obiektywach firmy Sony. W postprodukcji posługuję się profesjonalnym monitorem graficznym firmy Eizo, tabletem graficznym Wacom oraz oprogramowaniem Adobe. Zawsze starannie aranżuję scenografię, dbam o detale. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Pracę rozpoczynam od burzy pomysłów, by móc - z jednej strony - jak najszerzej spojrzeć na produkt, z drugiej - by podkreślić jego indywidualny, niepowtarzalny charakter. Rozumiem, że finalnie dobra fotografia to efekt profesjonalnej pracy na każdym etapie.